VYSIELANIE

 

 

Štruktúra:

  1. Spravodajstvo – mapuje občianske, kultúrne I športové udalosti novomestsko – trenčianskeho regiónu, súčasťou je i počasie
  2. Reklamný blok
  3. Magazín TV Pohoda – publicistika, dokumenty, relácie, upútavky k programom
  4. Infotext – obsahuje blok oznamov, aktuálnych pozvánok na podujatia, informácii od polície, program kina Považan, súťaže, recepty, podnikateľskú i občiansku inzerciu z regiónu
  5. Mixpult – hudobný blok zostavený z videoklipov

Relácie

Kreslo pre primátora

Občania majú možnosť zasielať otázky, na ktoré v pravidelnej mesačnej relácii odpovedá primátor mesta Ing. Trstenský, tiež informuje o aktuálnych udalostiach týkajúcich sa Nového Mesta nad Váhom.

Užitočné paragrafy Ako reagovať na rôzne životné situácie z pohľadu zákona, poradí advokátka , ohľadom nehnuteľností realitná maklérka. Dozviete sa podrobnosti ohľadom uzatvárania pracovných, kúpno-predajných, spotrebiteľských zmlúv i mnoho iného.

Slová na zamyslenie Každý víkend sa divákom prihovoria striedavo dekan katolíckej fary Ľudovít Malý a evanjelický farár Ľubomír Ďuračka. Ich slová sa môžu stať predmetom k zamysleniu.

Vyberte si ma Redaktorka počas pravidelnej návštevy útulku pre psíkov Nádej predstaví vybraných psíkov, určených k adopcii.

Nedeľné chvíle pohody Na svoje si prídu milovníci poézie, znejú prednesy z tvorby hlavne slovenských autorov.

Tancujme s Pohodou  V relácii určenej hlavne mladým luďom inštruktori tanca učia základy  tancov ako zumba, merenge, country, írske tance.

Z histórie trenčianskeho regiónu Postupne predstavujeme zaujímavé pamiatky z blízkeho okolia, zaujímavé typy k poznávacvím výletom, napr. Beckov, Trenčianske múzeum, Čachtice.

Spomienky Igora Labátha Bývalý člen protiteroristickej jednotky spomína na udalosti, ktoré pred časom otriasli Slovenskom, napr. vzbura väzňov v Leopoldove, mafiánska poprava v Dunajskej Strede a ďalšie.

Historický kalendár Prehľad najvýznamnejších udalostí minulých rokov.

Meno, mesto, zviera, vec Súťažná relácia, ktorá preverí, ale aj obohatí vaše vedomosti.

Rady motoristom Praktické návody na prevádzku a údržbu automobilov, nové právne predpisy a technické novinky.

Zdravie a krása Zdravie a zdravý životný štýl z pohľadu odborníkov, minikvíz zdravovedy.

Rady záhradkárom Praktické rady ohľadom záhrady vo všetkých ročných obdobiach.

Knihy z knižníc Predstavovanie nových kníh z políc slovenských knižníc.

Záhady minulosti Objasnené súvislosti i nevyriešené záhady z dávnej minulosti.

Varíme s chuťou Relácia určená tým, čo radi varia, ale aj tým, čo radi konzumujú.

Objavy staroveku Zaujímavosti z dávnej histórie na našom území.

Slovenčina naša každodenná Relácia, v ktorej jazykovedkyňa Sibyla Mislovičová objasňuje jednotlivé výrazy nášho spisovného jazyka.

Cudzinci medzi nami Relácia o zaujímavých ľuďoch, ktorí našli na Slovensku svoj druhý domov.

Tradičné remeslá V každom dieli je predstavený jeden druh remesla, ktorý bol známy na Slovensku v minulosti a je zaujímavý aj pre súčasníkov, napr. keramikárstvo, maľovanie na sklo, výroba fujár atď.